• Київ,
    Вознесенський узвіз, 23а
  • Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Сб, Нд – Вих.

Послуги юридичної фірми

Під поняття юридичних послуг підпадає цілий ряд найрізноманітніших заходів, які здійснюються фахівцями в правовій сфері життєдіяльності людини. Послуги юридичної компанії - це певний вид захисту прав та інтересів як окремих фізичних осіб, так і цілих підприємств, організацій, фірм, групи осіб. Захист надають такі фахівці, як нотаріуси, адвокати, арбітражні управляючи. Кожен з них має диплом юриста та знання-навички в більш вузьких областях.

Компанія SIRIUS Law Firm займається повним супроводом тендерів до укладення договору з Замовником. Послуги юридичної фірми SIRIUS становлять досить широкий ряд в даному секторі економіки. За час свого існування (з 2016 р.) в даній сфері, співробітниками фірми було супроводжено понад 2000 держзакупівель на загальну вартість 4 млрд. грн. Це дає підставу повністю довіритися професіоналам, від збору й подачі документації до підписання із замовником договору про виконання робіт або поставки товарів.Що дає співпраця з юристами?

Тендер (торги, аукціон, конкурс) являє собою конкурентну форму вибору пропозицій на поставку того чи іншого товару або надання різного роду послуг. Проводяться торги не тільки державними структурами, а й приватними комерційними організаціями. Такий підхід буквально зводить нанівець дію різних бюрократичних корупційних схем в підборі постачальників та виконавців.

Але, навіть при всій прозорості й спрощеності на законодавчому рівні даного заходу, без спеціальних знань, навичок вийти з торгів переможцем буває досить проблематично. Тому варто відразу звертатися до юристів, що володіють досвідом в цій справі, відмінно розбираються у всіляких нюансах, які вміють швидко знайти недоліки, виправити їх, допомогти клієнту отримати перемогу в обраному ним тендері.

Насамперед, клієнту необхідна юридична консультація. У компанії SIRIUS працюють кваліфіковані юристи, які надають дану послугу безкоштовно. Причому для цього навіть не доведеться їхати в офіс. Досить лише заповнити на сайті форму зворотного зв'язку. Менеджер зв'язується з клієнтом протягом чверті години після відправлення на сайт заявки.

Дана юридична фірма пропонує повний спектр послуг з тендерного супроводу. У нього включені:
• Складання списку документів, які потрібно надати на тендер, пропонуючи свої послуги або товари;
• Ретельна перевірка кожного документу в пакеті перед подачею його на тендер;
• Підготовка пакету документів для участі в торгах;
• Ретельний аналіз всіх конкурентних пропозицій;
• Оскарження дискримінаційних тендерних вимог (при наявності таких в документації Замовника);
• Оскарження неправомірних рішень після вивчення Замовником пропозицій, що надійшли;
• Супровід процедури підписання договору про співпрацю між Виконавцем і Замовником.

Гарантії якості послуг

На жаль, не всі юридичні компанії можуть похвалитися абсолютними успіхами в сфері тендерного супроводу. Обумовлено це широким розмаїттям напрямків їх діяльності. Ми ж пропонуємо свої послуги виключно в одному, вузькому напрямку. А тому можемо гарантувати оперативність всіх дій, надійність, безпеку, ефективність, індивідуальний підхід та вигідні ціни на всі види послуг, що надаються.

Завдяки вузькій спеціалізації коло наших клієнтів дуже обмежено. Зате це дозволяє гарантувати професіоналізм і якість всіх наших послуг. У договорі з клієнтом обов'язково страхуються всі ризики, які можуть виникати в ході держзакупівель. Ціни на наші послуги є нижчою від ринковій на 30%. При цьому виграшні справи становлять 90% за весь період існування нашої компанії.

Фахівці беруться за роботу негайно, протягом години після подачі заявки клієнтом, причому незважаючи на вартість і напрямок майбутнього аукціону. Спочатку проводиться аналіз поданого запиту, потім озвучується вартість послуги, терміни її виконання. Після отримання від клієнта згоди, йому відправляється по електронній пошті проект договору для підпису. У разі виникнення питань або необхідності змін, вони обговорюються з представником фірми, фіксуються, вносяться в договір. Після підписання угоди в самі найкоротші терміни надається обрана послуга. Вся документація, результати роботи фахівців передаються по електронній пошті або ж публікуються відразу на акредитованому майданчику за умови відкритого до неї доступу.

Як і де можна замовити послуги супроводу тендера?

Шукаєте юридичні фірми які можуть допомогти виграти тендер? Ласкаво просимо на офіційний сайт компанії SIRIUS Law Firm. Тут в форматі онлайн можна оформити заявку. Дана юрфірма пропонує на вибір три пакети послуг.

Перший - перевірка тендерної пропозиції, куди входять також рекомендації з підготовки пакета й усунення помилок. Другий - підготовка пропозиції «під ключ». Третій - оскарження рішення Замовника. Переконатися в перевагах співпраці з даною фірмою допоможуть розміщені тут відгуки клієнтів.

Замовити дзвінок